Seks oralny – Cunnilingus

iStock_000008175190XSmallNie ma jednego wzorca w jaki sposób kobiety reagują i podchodzą do seksu oralnego. Należy więc eksperymentować, próbować odczytywać jej znaki, samemu zachęcać do takiego rodzaju seksu, aby później móc przekonać ją o tym, że ustami i językiem naprawdę można zdziałać cuda. Jak to wygląda w praktyce?

Kobiety z pewnością wolą przystąpić do oralnej stymulacji dopiero wtedy, gdy, kolokwialnie mówiąc, „są już mokre”. Dobrze jest więc przeprowadzić najpierw odpowiednią grę wstępną polegającą na głaskaniu, całkowaniu i dotykaniu kobiecego ciała, co powinno sprawić, że wilgotność narządów płciowych kobiety będzie na takim poziomie, że oralna stymulacja będzie mogła jej zapewnić największe przeżycia. Jest to bardzo ważne ponieważ zbyt wczesne rozpoczęcie stymulacji okoli łechtaczki może spowodować u kobiety poczucie bólu i dyskomfortu. Przed przystąpieniem do akcji należy więc odpowiednio przygotować partnerkę do konkretnego działania.

Pod wpływem podniecenia łechtaczka lekko zwiększa swe rozmiary, podobnie jak wargi sromowe kobiecych narządów płciowych. Jak więc sprawić, żeby nasze oralne pieszczoty sprawiły kobiecie prawdziwą przyjemność? Warto lekko rozchylić wargi sromowe i zacząć penetrować językiem ich wnętrze. Warto pamiętać, żeby nie być w tych czynnościach jednostajnym – najwspanialsze odczucia kobieta odczuwać będzie wtedy, gdy charakter i intensywność stymulacji będzie się zmieniał – raz będzie wolniejszy, raz szybszy, raz w okolicach łechtaczki, raz wewnątrz pochwy. Jednostajność może kobietę znudzić i zamiast doprowadzić ją do ekstazy może nam się co najwyżej udać ją uśpić. Warto też obserwować zachowanie partnerki i reagować na nie. Zwracać uwagę na to, w których momentach przyspieszyć, w których zwolnić, a także które fragmenty jej narządów płciowych. Dzięki temu będziesz także wiedział kiedy przestać i ewentualnie przejść do klasycznych pozycji seksualnych, a kiedy podkręcić tempo, żeby doprowadzić sprawę do końca.

Warto więc poświęcić trochę pracy na udoskonalenie swojej techniki dawania kobiecie przyjemności za pomocą ust – może to być doskonałe uzupełnienie waszego życia łóżkowego, a czasami też idealnym rozwiązaniem na przyjemną odmianę w stosunku do klasycznych pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>