Kontrola wytrysku

iStock_000004394617XSmallKontrola wytrysku jest umiejętnością, którą każdy z nas może się nauczyć. Aby wszystko odbyło się poprawnie potrzebna jest tylko systematyczność, konsekwencja i cierpliwość, ponieważ rezultaty mogą przyjść dopiero z czasem – poprawa następuje zazwyczaj po dwóch, trzech tygodniach ćwiczeń. Jednak całkowita kontrola wytrysku może nastąpić dopiero po kilku miesiącach.Cała technika kontroli wytrysku polega przede wszystkim na odpowiedniej regulacji napięcia mięśniowego. W momencie kiedy zbliża się wytrysk, mężczyzna czuje skurcze mięśni, które wskazują na to, że za chwilę będzie koniec. Kontrolowanie wytrysku polega na nauce rozluźniania mięśni w odpowiednim momencie. Żeby było to możliwe należy być zrelaksowanym oraz rozluźnionym.

Dobrym sposobem na rozluźnienie może być wino przed stosunkiem. Dzięki niemu będziemy mogli rozluźnić nie tylko ciało ale również i umysł. W przypadku kiedy alkohol nie jest wystarczający, możemy przed samym stosunkiem zacząć się masturbować. Jest to jedna z najlepszych metod, która pozwoli przedłużyć nasz stosunek bez zbędnych problemów.

Kłopot może pojawić się w momencie, gdy będziesz musiał wykonywać takie czynności zawsze przed seksem i twój organizm się do tego przyzwyczai. Niestety nie każda partnerka będzie w stanie zaakceptować takie zachowanie. Dlatego też warto z nią porozmawiać o problemie i zamienić masturbację w bardzo ciekawą grę wstępną. Taka metoda będzie urozmaiceniem waszego życia seksualnego ale i tak dobrą metodą kontrolowania wytrysku. Jeżeli i to nie pomoże i mimo wszystko za szybko dojdziesz do punktu kulminującego musisz zastanowić się na tym jak wygląda twój stosunek.

Może po prostu jesteś zbyt zachłanny i pragniesz jak najszybciej szczytować? Skup się nie tylko na sobie ale również i na kobiecie, która w tym momencie jest niezaspokojona. Brak seksu z orgazmem wybranki, często kończy się nawet rozpadem w związku. Dlatego jest bardzo ważne, żeby zaspokoić swoją kobietę. Nie wystarczy jej tylko pięć minut własnego podniecenia. Właśnie kontrola wytrysku ważną sztuką prowadzącą do udanego stosunku i zadowolenia obu stron. Spróbujmy podczas seksu zatrzymać się na chwilę, poczekać, odsapnąć. Pamiętaj o tym, żeby nie kochać się na czas. Seks to nie wyścig, tylko przyjemność. Liczy się przede wszystkim jakość a nie czas. Starajcie się delektować każda wspólną chwilą. Nasycenie już na początku seksu, może spowodować, że po kilkunastu minutach będzie nudno. Kontrola wytrysku polega na zrelaksowaniu się, a nie liczeniu czasu ile już wytrzymaliśmy. Jeżeli już żadne metody nie pomogły to może warto spróbować seksu przerywanego? Co jakiś czas zrób przerwę, pomysł o czymś całkowicie innym. Ważną kwestią są także regularne ćwiczenia. Wystarczy regularnie uczyć się panowania nad własnymi emocjami oraz nad własnym ciałem.

Należy się skupić na treningów mięśni Kegla. Wyćwiczenie tych miejsc może przedłużyć stosunek wielokrotnie. Jak widać kontrolowanie wytrysku zależy tylko i wyłącznie od naszego zaparcia oraz od ćwiczeń i opanowania. Mamy wiele sposobów na wytrysk – zatem starajmy się ich używać.

Incoming search terms:

  • kontrola wytrysku
  • kontrolowanie wytrysku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>