Masaż prostaty

masaż prostatyProstata to bardzo istotna część organizmu każdego mężczyzny. Zacznijmy jednak od definicji i krótkiego opisu czym w ogóle ta prostata jest. Jest to tzw. gruczoł krokowy, który jest częścią składową męskiego układu płciowego. Stworzony jest on z około 50 gruczołków, które odpowiadają za uwalnianie wydzieliny prostatycznej. Prostata znajduje się w obszarzę pomiędzy miednicą mniejszą, odbytem i pęcherzem moczowym dookoła cewki moczowej. Dotyka ona ściany odbytu, dzięki czemu jest łatwo osiągalna. Wydzielina prostatyczna jes częścią składową ejakulatu i umacnia wytrzymałość spermii. Tyle teorii.

Czym jest prostata w praktyce? Otóż ma ona bardzo ważne znacznie dla zdrowia mężczyzny, jednak stymulowana w odpowiedni sposób może zapewnić mu także niezapomniane wrażenia erotyczne. Tak, tak. Większa część facetów podejdzie do tego tematu bardzo sceptycznie, jednak właściwie każdy facet, który zdecydował się na taki krok nigdy tego nie żałował. I oczywiście nie ma tutaj mowy o facetach homoseksualnych, ponieważ odpowiednio zająć się prostatą może także kobieta. A oprócz właściwości sprawiających odpowiednio przyjemne uczucia, masaż prostaty w bardzo dużym stopniu pozytywnie wpływa na jej zdrowie, co może w przyszłości uchronić faceta przed np. rakiem prostaty.

Bardzo ważne dla odpowiedniego zdrowia prostaty jest to, by regularnie uprawiać seks. I słowo „regularnie” jest tu kluczowe, bo nie chodzi o to, żeby robić to 3 razy dziennie. Ważne jest to, żeby pomiędzy kolejnymi stosunkami przerwy nie były długie, żeby występowała w nich regularność, dzięki czemu prostata pracuje, co zapewnia jej większe zdrowie. Dzieje się tak dlatego, że jak w przypadku innych narządów ludzkich, najlepiej pracują one wtedy, gdy są używane. Odpowiednim sposobem na stymulacje prostaty może być także jej masaż. Można go dokonać za pomocą specjalnego masażera, ale możliwe jest także (a nawet w przypadku stałych związków wskazane) dokonanie tego przez partnerkę. Prostata jest bardzo łatwo dostępna z zewnątrz, dlatego też żadna kobieta nie powinna mieć problemów z jej masażem.

Często największym problemem z masażem prostaty jest psychiczny strach mężczyzny. Warto jednak odważyć się na taki krok, ponieważ zapewnia on niesamowite doznania (dodatkowo polepsza erekcję i jakość spermy), a na dodatek pomaga zachować zdrowie.

Incoming search terms:

  • masaz prostaty
  • masa prostaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>