Bad Boy czyli bardzo niegrzeczny chłopiec

bad boyBad Boy to kolejny z mistrzów uwodzenia. Pod tym pseudonimem kryje się chorwacki uwodziciel DanielNessek. Prezentuje on skrajnie bezpośredni, a wręcz arogancki styl podrywania kobiet (direct) Pierwsze jego praktycznie szkolenie w Polsce odbyło się w 2006 roku. W „Perfect Seduction” prezentuje się jako agresywny bardzo męski uwodziciel działający na kobiety wprost hipnotycznie. Prezentując swój sposób na kobiety bardzo szybko zyskał miano największego skurwiela w tym środowisku. Jego styl zyskał wielu naśladowców. Pomimo bezpośredniego charakteru relacji z kobietą taki rodzaj uwodzenia nie jest najłatwiejszy do oponowania. Obserwując innych, wzorujących się na Bad Boy’u , da się zauważyć że popełniają oni szereg błędów. Często bywa tak, że gdy trafiasz na dany styl uwodzenia zaczynasz ślepo wierzyć w to co przekazuje Ci trener. Z takim postrzeganiem niestety daleko nie zajdziesz. Bad Boy to mężczyzna, który na każdym kroku dominuje kobietę. Po obejrzeniu płyty DVD ze szkoleniem wielu z Was na pewno postanowiłoby wyruszyć na „łowy” kierując się prezentowaną filozofią swego rodzaju skurwiela. Jak pewnie szybko by się okazało ten styl nie przyniósłby oczekiwanych efektów. Wtedy zazwyczaj pojawia się myśl, że pewnie za mało się staram i powinienem być jeszcze bardziej zły w tym co robię. W opinii kobiet z takim podejściem na podrywaczy, wychodzimy raczej na prostaków i chamów, na których one nie zwracają uwagi. Dlatego warto przed zdecydowaniem się na tą technikę zastanowić się czy ona nam odpowiada. Pamiętaj o tym, że każdy z nas jest inny i styl Bad Boy’a niekoniecznie musi do Ciebie pasować. A jeśli niejako kłóci się z Twoją naturą to nigdy nie będziesz w takiej „skórze” czuł się dobrze. Kolejną kwestią jest to, jaki typ kobiety chcesz poderwać, to również ma swoje znaczenie. Jednym podobają się silni, nieustępliwi mężczyźni, inne za takim nawet by się nie obejrzały. Do każdego rodzaju uwodzenia trzeba podejść w sposób inteligentny. Nie umniejszajmy jednak temu stylowi podrywania. Tak naprawdę kobiety kochają niegrzecznych chłopaków, bo z nimi mogą robić to na co miały ogromną ochotę. Jak twierdzą psychologowie robią to w celu „delektowania się czystą żądzą seksualną i poczuciu bycia w porządku wobec siebie, kobieta chce być z bad boyem, który nie ma żadnej przyszłości. Z takim może robić, co chce i uwolnić zwierzę, które w niej jest.”

Kobiety często podkreślają , że tacy mężczyźni bardzo ich pociągają. Oni sami przy dobrze użytej technice chwalą sobie powodzenie u płci przeciwnej. Taki mężczyzna może całkowicie zawładnąć umysłem kobiety. Z drugiej strony pojawiają się często głosy, że z czasem ciężko z takim mężczyzną wytrzymać, nie mówiąc już o zbudowaniu trwałego związku, co prawie graniczy z cudem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>