Pozycje seksualne

iStock_000008428963XSmallRutyna w związku, a co za tym idzie, także rutyna w łóżku to jeden z najczęściej spotykanych powodów niepowodzeń w związkach. Wkradająca się pomiędzy parę osób nuda powoli i metodycznie zabija znajdujące się pomiędzy nimi uczucie, co w konsekwencji w znaczny sposób odbija się na komforcie osób w tym związku się znajdujących. Między innymi właśnie po to, by takich sytuacji uniknąć wymyślono różne pozycje seksualne. Niezliczona ilość pozycji klasycznych, bardziej awangardowych, a tak naprawdę wszelakich jakich tylko wyobraźnia ludzka jest w stanie wymyślić powodują, że łóżkowe urozmaicenie pozwala na przedłużenie żywotności związków.No właśnie – aby móc cieszyć się pełną radością ze współżycia z drugą osobą nie może wkraść się nuda i rutyna. Trzeba poszukiwać nowych pozycji, próbować nowych rozwiązań, a wybór jest tak naprawdę nieograniczony – niezależnie od tego czy mamy tu na myśli seks klasyczny, seks oralny, seks analny, grupowy, itd. W każdym z nich możliwość eksperymentowania i wypróbowywania nowych rzeczy jest taka wielka, że z pewnością każda chętna para (lub też większa ilość osób) znajdzie coś idealnie pasującego do swoich upodobań. Po co to wszystko? A no właśnie po to, by w żaden związek nie mogła wkraść się rutyna i towarzyszące jej znudzenie drugą osobą. Korzystając z wielu pozycji, zmieniając je i eksperymentując można doprowadzić do stworzenia idealnej atmosfery i klimatu panującego pomiędzy dwoma osobami nawet w takim związku, który teoretycznie wszystko już ze sobą przeszedł i nie jest w stanie odnaleźć nowej jakości.

Dzięki wykorzystywaniu nowych pozycji można jeszcze lepiej poznać swojego partnera, a dzięki temu sprawić, że związek będzie jeszcze pełniejszy, ciekawszy i bardziej głęboki. Seks to niezwykle ważna sprawa w życiu każdego człowieka, jednak trzeba pamiętać, że ma on przede wszystkim dawać przyjemność obu osobom, a tylko zabawa seksem i pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań drugiej osoby może zapewnić pełne zadowolenie. Dlatego warto próbować, warto eksperymentować, bawić się i pamiętać, że żyje się tylko raz.

Incoming search terms:

  • pozycje seksualne
  • Pozycje erotyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>