Seks oralny – Fellatio

iStock_000008428963XSmallSprawianie mężczyźnie przyjemności za pomocą ust przez kobietę ma swoją fachową nazwę – to fellatio. Nie ma wątpliwości, że dla wielu facetów jest to jedna z najbardziej ulubionych form uprawiania seksu. Jak więc kobieta powinna to robić, żeby facet faktycznie był z tego zadowolony, i żeby „odpłynął”? Krótki poradnik dla wszystkich pań :)

Dobrym rozwiązaniem jest objęcie męskiego członka dłonią, ponieważ pozwoli to lepiej kontrolować tempo i ruchy, a w przypadku początkujących na tym polu kobiet powinno zapewnić bezpieczeństwo i brak obaw np. przed uduszeniem (tak, zdarzają się takie sytuację). Warto pamiętać, że w takich sytuacjach to kobieta przejmuje całkowitą inicjatywę i powinna dobrze odczytywać sygnały wysyłane przez ciało partnera, jego reakcje i do nich dostosowywać intensywność swoich działań, tak żeby przynosiły one jak najlepszy skutek.

Działanie warto rozpocząć od ogólnego pieszczenia i całowania intymnych okolic partnera – podbrzusza, moszny, no i przede wszystkim samego członka. Delikatnie przesuwając językiem po najbardziej wrażliwych miejscach członka powinno udać się doprowadzić mężczyznę do pełnej erekcji, a dalsze działania pozwolą osiągnąć mu pełne zadowolenie. Warto eksperymentować z ruchami, bawić się językiem, korygować jego ruch i tempo, a także próbować odczytywać znaki dawane przez ciało mężczyzny. Warto też, żeby kobieta zadbała także o siebie – intensywna praca ustami może doprowadzić do bólu szczęki, dlatego dobrze jest co jakiś czas zrobić sobie przerwę, a w tym czasie kontynuować dogadzanie partnerowi za pomocą ręki.

Wiele kobiet ma problem z tym, że boi się, że do wytrysku dojdzie w jej ustach, a co gorsze, być może będzie zmuszona do połknięcia męskiego nasienia. W takiej sytuacji warto więc poprosić partnera o to, żeby dał znać kiedy będzie zbliżał się do końca, co pozwoli uniknąć niepożądanej sytuacji. Jeśli sam wytrysk w buzi kobiecie nie przeszkadza, natomiast samo połknięcie nasienie nie jest już jej za bardzo na rękę, warto żeby przygotować chusteczki higieniczne, w które po wszystkim będzie można wypluć wytryśnięte nasienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>