Terapia wodna na poprawę potencji

iStock_000003806540XSmallOprócz leków, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne, istnieją również naturalne sposoby wzmacniania potencji u mężczyzn. Są bardzo skuteczne i znane od dawna, od czasu kiedy jeszcze nikt nawet nie słyszał viagrze. Sposoby są proste, ale sprawdzone. Obecnie są również bardzo popularne.

Jak się okazuje osoby o wysokiej potencji mają zazwyczaj i wysokie libido, co można w prosty sposób określić jako ochotę na seks. Potencja zależna jest również od naszego wieku. W dzieciństwie na przykład w ogóle nie występuje. Z biegiem lat natomiast często maleje. Warto jednak o nią zadbać, aby zawsze czuć się 100% mężczyzną. Przedstawiamy kilka sposobów zalecanych również przez seksuologów. To na przykład terapia wodą czyli hydroterapia, stosowana w zaburzeniach erekcji. Gdy mamy do czynienia z niskim libido to idealny sposób na jego zwiększenie. W takim przypadku sprawdzają się bicze wodne – najwyższą skuteczność mają te naprzemienne. Jest to dobra metoda wzmacniająco – pobudzająca czynności seksualne. Zacznij od skierowania strumienia chłodnej wody na podbrzusze, a następnie cieplejszego strumienia w to samo miejsce. Taką czynność najlepiej powtórzyć 15 razy.

W ten sam sposób, ale zdecydowanie łagodniej powinieneś potraktować penisa i jądra. Rób to z rozwagą, ale tak aby nie sprawiało Ci to nadmiernego bólu. Taki o lekkim charakterze jest wskazany. Po kilku dniach takiej domowej terapii możesz spróbować zmienić proporcje wody czyli zastosować więcej zimnej niż ciepłej. Kolejnym elementem , który możesz poprawić naturalnymi sposobami jest wzwód. Jeśli masz problem z jego utrzymaniem albo Twoja erekcja jest w znacznym stopniu osłabiona spróbuj dwa razy w ciągu dnia ochładzać jądra w zimnej wodzie. Ten rodzaj terapii jest również idealny dla zawodowych kierowców. Jak dowodzą badania to u nich często dochodzi do przegrzania podbrzusza, dodatkowo wstrząsy, które odczuwają podczas jazdy wpływają na osłabienie ich czynności seksualnych i mogą powodować niepłodność. Kolejnym ze sprawdzonych sposób z jakich możesz korzystać jest po prostu masaż. Można go wykonywać biorąc prysznic. Zmoczoną w zimnej wodzie gąbką lub rękawiczką masujemy swoje podbrzusze – to działa. Najlepsze efekty odczujemy, gdy taką czynność będziemy powtarzać dwa razy dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>