Hipnoza seksualna

iStock_000008234516XSmallCzym jest hipnoza? No cóż, większości ludzi hipnoza kojarzy się jednoznacznie – z nawiedzonym panem machającym nam przed oczami wahadełkiem, które ma zapewnić osiągnięcie błogiego stanu zrelaksowania i wyluzowania. Coś w tym na pewno jest, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że hipnoza może mieć zastosowanie także w życiu seksualnym. Istnieją techniki postępowania hipnotycznego, które może zapewnić niezapomniane doznania seksualne nawet… bez dotyku. Tak, tak, to absolutnie możliwe, choć oczywiście trzeba pamiętać o tym, że nie każdy jest na hipnozę podatny.

Czym jest więc hipnoza seksualna? Mówiąc w skrócie jest to zastosowanie różnych technik hipnotycznych, które zapewniają głębsze, dokładniejsze i lepsze doznania seksualne. Można to poczynić na przykład poprzez dotyk w miejscach ciała pozornie w ogóle nie uważanych za takie, które mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Co ciekawe, pewnie wielu z Was doświadczyło stanów bliskich hipnotycznym w czasie swojego życia – erekcja w trakcie snu? Znacie to? No właśnie. Hipnoza jest bowiem pewnym odcięciem się od rzeczywistości, stanem, w którym doświadczamy doznań, których teoretycznie nie możemy doświadczyć w trakcie normalnego seksu. Odcięcie od realnego świata, całkowite oddanie się zmysłom i zagłębienie się w rozkoszy – to właśnie hipnoza. Jak do niej doprowadzić? Na przykład słowami. Odpowiednio wyważonymi, idealnie dobranymi, niezwykłymi i niebanalnymi – właśnie tak można doprowadzić do orgazmu nawet nie dotykając partnerki. Wszystko dzieje się w głowie – trzeba za pomocą słów i gestów doprowadzić kobietę do takie stanu, w którym jej myśli zostaną pochłonięte przez rozkosz.

Doskonałym przykładem na występowanie hipnozy w pozornie zwyczajnych sytuacjach jest podróż pociągiem – czy nie zdarzyło się Wam nigdy, wsłuchując się w stukot kół, całkowicie zapomnieć o wszystkim Was otaczającym i zanurzyć się w beztroskich myślach? Z pewnością tak było. Podobne doświadczenie występuje w momencie osiągnięcia hipnozy seksualnej.

Incoming search terms:

  • hipnoza seksualna
  • seksualna seksualna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>