Kobiecy wytrysk

kobiecy wytryskByć może niewiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale prawdą jest to, że coś takiego jak kobiecy wytrysk istnieje. Przez wiele lat było to przedmiotem dyskusji nie tylko lekarzy, ale także i zwykłych ludzi, a w niektórych kręgach stał się on nawet pewnego rodzaju mitem. Jeszcze więcej zaczęło się o nim mówić w latach 80-tych XX wieku po publikacji książki o mitycznym punkcie G, którego odpowiednia stymulacja miałaby być właśnie powodem kobiecego wytrysku.

Zajrzyjmy do Wikipedii: „Najnowsze badania wskazują na możliwość produkcji ejakulatu przez wszystkie kobiety, nawet jeśli nie są tego świadome. Wyrzucany lub uwalniany płyn nie jest moczem. Jest to ciecz o odczynie zasadowym, wydzielana przez gruczoły przycewkowe, które produkują antygen specyficzny dla prostaty (PSA) oraz sterczową kwaśną fosfatazę (PAP). Gruczoł Skenego produkuje też ludzkie białko 1 (ang. human protein 1, urine protein 1), o którym uprzednio sądzono, że wytwarzane jest jedynie przez gruczoł krokowy.” Tyle teorii mówiącej o tym czym ten kobiecy wytrysk jest. Czy jednak każda kobieta jest zdolna na dokonanie tego zjawiska? Znowu posłużymy się Wikipedią: „Badania wykazały, że 54-60% kobiet doświadczyło wydzielenia płynu w czasie orgazmu, wśród których 6% podaje występowanie regularnych, dynamicznych ejakulacji i dodatkowe 13% stwierdzających, że zdarzają się im takie sporadycznie. Dr Shubach wierzy, że „większość kobiet, przeważająca część” jest zdolna do ejakulacji.”

Dzieje się tak ponieważ naukowcy ustalili, że za produkcję płynu wydzielanego w trakcie wytrysku odpowiedzialne są gruczoły przedsionkowe mniejsze położone u ujścia cewki moczowej, które u większości kobie są bardzo małe, przez co wydostająca się z nich wydzielina jest praktycznie niezauważalna. Część kobiet ma jednak znacznie poszerzone te gruczoły, dzięki czemu są one w stanie przeżywać wytrysk przypominający fontannę.

Kobiecy wytrysk nie jest w żadnym wypadku powodem do wstydu, a niestety część kobiet tak do niego podchodzi. Jest jednak wręcz przeciwnie! Stosunek zakończony wytryskiem oznacza, że był on pełen miłości i skończył się najwyższym możliwym dla kobiety poziomem uniesienia. Pozycje, które najbardziej sprzyjają jego uzyskaniu to pozycja tylna, pozycja misjonarska oraz pozycja na sternika. Jest jeszcze wiele innych technik na kobiecy wytrysk, bazują one na stymulacji palcami pochwy w połączeniu z odpowiednim rozgrzaniem ciała kobiety za pomocą masażu. Wiele kobiet jest psychicznie zablokowanych seksualnie (z wielu powodów) i najpierw trzeba taką kobietę odblokować psychicznie na rozkosz. Odblokować też jej ciało na przyjemność. Techniki kobiecego wytrysku dopiero wtedy pokazują swoją prawdziwą moc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>