Masaż nuru

masaż nuruSposobów na rozbudzenie zmysłów, dodanie związkowi odrobiny (albo i trochę więcej) pikanterii czy spróbowanie po prostu czegoś nowego jest naprawdę wiele. Z pewnością jednym z najlepszych z nich, a jednocześnie w naszym kraju mało znanym, jest masaż nuru, czyli mówiąc po polsku masaż erotyczny. Dobrze wykonany może oboje partnerów doprowadzić do dzikiej ekstazy, a doznane wrażenia na pewno będą powracać w pamięci bardzo często. Każdy, kto zdecyduje spróbować tego raz, na pewno będzie wracał do tego niejednokrotnie.Ale o co chodzi z tym nuru? Już tłumaczymy. W największym skrócie jest to masaż ciała za pomocą… ciała. Tak, tak. W masażu nuru chodzi o to, że ciało masowane jest za pomocą drugiego ciała, dzięki czemu pomiędzy partnerami zachodzą niesamowite reakcję, które prowadzą do jeszcze bardziej niesamowitych doznań. Żeby jednak doznania te były całkowicie przyjemne niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych warunków. Pierwszym i najważniejszym jest zakup specjalnego żelu do masażu nuru, który jest niezbędny do odpowiedniej jego jakości. Żele te są łatwo dostępne w sklepach internetowych, dlatego nie powinno być problemów z ich nabyciem.

Gdy już zaopatrzymy się w żel bardzo ważne jest przygotowanie odpowiedniego miejsca do przeprowadzenia masażu. Jako, że zdecydowanie najlepiej działa on gdy ciała obojga partnerów są mokro, to bardzo istotne jest, żeby przygotować miejsce, które nie będzie wchłaniało wody, a takim może być na przykład gumowy materac, który jest nieprzemakalny i zapewni odpowiednią przestrzeń do przeprowadzenia masażu. Idealnym rozwiązaniem od przystąpienia do samego masażu jest wzięcie (oczywiście wspólnie!) kąpieli lub prysznica i nie wycieranie po tym ciał, dzięki czemu są one odpowiednio nawilżone i gotowe do działania. Po wyjściu spod prysznica (lub z wanny) osoba, która ma być masowana powinna położyć się na wcześniej przygotowanym materacu i czekać na masowanie. Z kolei osoba masująca powinna przygotować żel (najlepiej wcześniej wsadzić butelkę do ciepłej wody, żeby żel miał odpowiednią temperaturę) mieszając go z małą ilością wody – trzeba pamiętać, żeby nie przesadzić z jej ilością, bo żel może się zbytnio rozpuścić i wtedy nie będzie działał odpowiednio dobrze. Gdy już żel zostanie odpowiednio wymieszany z wodą i będzie gotowy do użycia osoba masująca powinna spokojnie, powoli i zmysłowo polewać nim ciało osobowy masowanej, a następnie przejść do samego masowania.

Nie ma co ukrywać, że najlepszym rozwiązaniem jest, gdy to kobieta jest osobą masującą, bo to zazwyczaj one są mniejsze i dzięki temu mogą spokojnie i zmysłowo poruszać się po ciele większego partnera. Wrażenia gwarantowane!

Incoming search terms:

  • masaz nuru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>